Umelecké produkcie

Tajomná záhrada

Tajomná záhrada je špeciálne miesto s jedinečnými lesnými postavičkami. Vaše podujatie oživia kúzelné lesné víly, živé stromy, vodník či trojmetrový drevorubač!

Zistiť viac »

Edo Drewo a jeho družina

Hodinová show plná chytľavých pesničiek, tanca, interaktívnej rozprávky, a posolstva lásky k prírode. Edo Drewo môže prísť na predstavenie aj so svojimi kamarátkami Lesnými Vílami alebo aj kamarátmi Vlkom a Zajacom.

Zistiť viac »

Čarovný Mikuláš

Spolu so svojou družinou anjelom Gabrielom, čertom Eliášom a vianočným škriatkom Pukom sa už tešia na všetky poslušné deti a odmenia každý jeden dobrý skutok.

Zistiť viac »

Ďuro Truľo

Kúzelná rozprávka o tom, ako hlúpy junák Ďuro zmúdrel na motívy rozprávky zo zbierok kníh národného zberateľa Pavla Dobšinského.

Zistiť viac »

Vitaj škola

Vytvoríme pre vás event, ktorý pomôže deťom a násťročným lepšie naskočiť na vlak prichádzajúceho školského roku a rozlúčiť sa s letom.

Zistiť viac »

Klaunsko – Žonglérska show

Naša klaunsko-žonglérska interaktívna show zaujme každého malého diváka. Počas nej zažijú diváci profi- žonglovanie s rôznymi predmetmi, akrobaciu, vtipnú klauniádu, nadrozmerné bubliny či odmeny v podobe balónových kreácií.

Zistiť viac »

Maskoti

V spolupráci s agentúrou Prostaff alebo agentúrou Maskotíci, vám na udalosť zabezpečíme rozmanitú ponuku maskotov, v ktorých budú naši profi umelci, animátori či tanečníci.

Zistiť viac »

Upírsky deň

Upírske postavy sa mimo svojich vystúpení pohybujú v dave a starajú sa o čarovnú atmosféru Vašej udalosti. Pľuvanie ohňov, žonglovanie s fakľami či iné vizuálne efekty rozhodne chýbať nebudú.

Zistiť viac »

Kúzelník Luky

60- minútová show talentovaného umelca Lukáša Durdíka, plná žonglérskych čísel, kúzlovania, balónových kreácií a pre šikovné deti,  ktoré sa do predstavenia a Lukyho čísel zapoja, bude pripravená aj malá odmena.

Zistiť viac »

Ľubka a Kovovlad

Činoherná rozprávka v doprovode „živej“ muziky na motívy rozprávky zo zbierok kníh národného zberateľa Pavla Dobšinského, prezlečená do moderných šiat.

Zistiť viac »
Toto sú všetky príspevky v tejto kategórii