Umelecké produkcie

Tajomná záhrada

Tajomná záhrada je špeciálne miesto s jedinečnými lesnými postavičkami. Vaše podujatie oživia kúzelné lesné víly, živé stromy, vodník či trojmetrový drevorubač!

Zistiť viac »

Edo Drewo a jeho družina

Hodinová show plná chytľavých pesničiek, tanca, interaktívnej rozprávky, a posolstva lásky k prírode. Edo Drewo môže prísť na predstavenie aj so svojimi kamarátkami Lesnými Vílami, bratom Ekom Drewom, vodníkom Fandom alebo aj so svojou celou živou kapelou.

Zistiť viac »

Čarovný Mikuláš

Spolu so svojou družinou anjelom Gabrielom, čertom Eliášom a vianočným škriatkom Pukom sa už tešia na všetky poslušné deti a odmenia každý jeden dobrý skutok.

Zistiť viac »

Ďuro Truľo

Kúzelná rozprávka o tom, ako hlúpy junák Ďuro zmúdrel na motívy rozprávky zo zbierok kníh národného zberateľa Pavla Dobšinského.

Zistiť viac »

Vitaj škola

Vytvoríme pre vás event, ktorý pomôže deťom a násťročným lepšie naskočiť na vlak prichádzajúceho školského roku a rozlúčiť sa s letom.

Zistiť viac »

Klaunsko – Žonglérska show

Naša klaunsko-žonglérska interaktívna show zaujme každého malého diváka. Počas nej zažijú diváci profi- žonglovanie s rôznymi predmetmi, akrobaciu, vtipnú klauniádu, nadrozmerné bubliny či odmeny v podobe balónových kreácií.

Zistiť viac »

Maskoti

V spolupráci s agentúrou Prostaff alebo agentúrou Maskotíci, vám na udalosť zabezpečíme rozmanitú ponuku maskotov, v ktorých budú naši profi umelci, animátori či tanečníci.

Zistiť viac »

Upírsky deň

Upírske postavy sa mimo svojich vystúpení pohybujú v dave a starajú sa o čarovnú atmosféru Vašej udalosti. Pľuvanie ohňov, žonglovanie s fakľami či iné vizuálne efekty rozhodne chýbať nebudú.

Zistiť viac »

Komedianti od Perinbaby

Babku Perinbabku pozná hádam každý, neodmysliteľnou súčasťou filmového spracovania boli aj potulní talianski komedianti. Principale Bandalíro so svojou družinou. A keďže Bandalíro zomrel, komediantské žezlo prebral jeho syn Bandalíro mladší.

Zistiť viac »
Toto sú všetky príspevky v tejto kategórii