Zábavné programy

Tajomná záhrada

Tajomná záhrada je špeciálne miesto s jedinečnými lesnými postavičkami. Vaše podujatie oživia kúzelné lesné víly, živé stromy, vodník či trojmetrový drevorubač!

Zistiť viac »

Čarovný Mikuláš

Spolu so svojou družinou anjelom Gabrielom, čertom Eliášom a vianočným škriatkom Pukom sa už tešia na všetky poslušné deti a odmenia každý jeden dobrý skutok.

Zistiť viac »

Vitaj škola

Vytvoríme pre vás event, ktorý pomôže deťom a násťročným lepšie naskočiť na vlak prichádzajúceho školského roku a rozlúčiť sa s letom.

Zistiť viac »

Klaunsko – Žonglérska show

Naša klaunsko-žonglérska interaktívna show zaujme každého malého diváka. Počas nej zažijú diváci profi- žonglovanie s rôznymi predmetmi, akrobaciu, vtipnú klauniádu, nadrozmerné bubliny či odmeny v podobe balónových kreácií.

Zistiť viac »

Upírsky deň

Upírske postavy sa mimo svojich vystúpení pohybujú v dave a starajú sa o čarovnú atmosféru Vašej udalosti. Pľuvanie ohňov, žonglovanie s fakľami či iné vizuálne efekty rozhodne chýbať nebudú.

Zistiť viac »

Komedianti od Perinbaby

Babku Perinbabku pozná hádam každý, neodmysliteľnou súčasťou filmového spracovania boli aj potulní talianski komedianti. Principale Bandalíro so svojou družinou. A keďže Bandalíro zomrel, komediantské žezlo prebral jeho syn Bandalíro mladší.

Zistiť viac »

Kúzelník Luky

60- minútová show talentovaného umelca Lukáša Durdíka, plná žonglérskych čísel, kúzlovania, balónových kreácií a pre šikovné deti,  ktoré sa do predstavenia a Lukyho čísel zapoja, bude pripravená aj malá odmena.

Zistiť viac »

Lesné víly

Naše Víly zabavia od najmladších po najstarších návštevníkov, okrem tanca a úsmevu, prinesú na Váš event aj krásu, pôvab a rozprávkovosť.

Zistiť viac »

Ohňovo-svetelná LED show

Dvaja umelci vytvárajú neopakovateľný svetelný efekt. Predvedú vám v svetelných kostýmoch žonglovanie svietiacimi kužeľmi, loptami a točenie UV vlajok a svietiacich palíc.

Zistiť viac »

Labková patrola Minidisko

Alex alias Rider je vynikajúci tanečník – svojim úvodným tanečným číslom rýchlo dostane divákov do pohybu. Samozrejme nebude sám, zavolá si na pomoc aj svojich kamarátov – maskotov z rozprávky Labková patrola!

Zistiť viac »